w

Zniżka 40% na wszystkie motywy i szablony Template Monster

Poszukujecie stylowego szablonu do odnowienia projektu strony internetowej? Przy tym chcecie zaoszczędzić na urlop? Skorzystajcie z promocji od TemplateMonster i otrzymajcie zniżkę 40% na wszystkie szablony i motywy tego sklepu.

Na stronie TemplateMonster dostępne do wyboru przeszło 26 000 szablonów i motywów. Wśród nich należy wyodrębnić motywy WordPress i WooCommerce oparte na licencji GPL, która pozwala na wielokrotne użycie templatek do budowy stron www. Oprócz tego na stronie pojawiły się wtyczki dla WordPress i rozszerzenia dla PrestaShop i Magento, którymi wcześniej mogliście posługiwać się podczas użycia firmowych szablonów. Teraz można te wtyczki pobrać osobno.

Wybierając produkty od TemplateMonster dostajecie Państwo nie tylko funkcjonalne szablony, lecz także paczkę z plikami PSD, niezbędną dokumentacją i dożywotnim wsparciem technicznym dostępnym 24/7. A więc możecie szybko zmodyfikować wygląd strony według własnych potrzeb, a w przypadku jakichkolwiek problemów z szablonem zgłosić do specjalistów wsparcia technicznego.

Wybierajcie Państwo kreatywne szalony i zaoszczędźcie od 18$ do 72$ w zależności od wybranego produktu. Promocja trwa od 28.06 do 03.06!

Strona sklepu: http://www.templatemonster.com/pl/

Komentarze

Leave a Reply

Ładowanie…

0

Ferajna Monstroida – Cherry Shortcodes Templater

Pozycjonowanie to przede wszystkim optymalizacja SEO