Inne

Zniżka 40% na wszystkie szablony TemplateMonster

Pinterest LinkedIn Tumblr

Lato to świetny czas nie tylko na urlopowanie, lecz także na zgadnięcie dobrych zniżek na różne produkty i usługi. Jeśli Państwo jeszcze nie wyjechaliście na wakacje, możecie skorzystać z gorącej lipcowej promocji od TemplateMonster. W ciągu 3 dni, od 3 do 5 lipca, wartość wszystkich produktów na stronie tego marketplace będzie obniżona o 40%! Dzięki temu możecie kupić interesujące szaty graficzne ze zniżką, a oszczędzone koszty wykorzystać na hosting oraz promocje strony w Internecie.

Jeśli poszukujecie motyw dla strony opartej na WordPress, wtedy warto zwrócić uwagę na produkty zasilane przez Elementor. Ten wizualny edytor stron staje coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród użytkowników WordPress. Według danych ze strony producenta, Elementor ma ponad 900 tysiące aktywnych instalacji. I ta liczba szybko się rośnie. Także chcecie skorzystać z Elementora? Znaleźć odpowiednie produkty (motywy i szablony) można na specjalnej stronie TemplateMonster.

Oprócz tego na stronie marketplace dostępne są templatki dla wszystkich popularnych systemów (WordPress, Joomla!, Drupal), eCMS (PrestaShop, Magento, OpenCart), rozszerzeń eCommerce (WooCommerce, VirtueMart), rozszerzenia dla popularnych CMSów, fonty, elementy graficzne, prezentacji i wiele więcej.

Kupić ze zniżką można dowolną ilość produktów. Oprócz tego podana akcja wieżę się z Programem lojalnościowym. Dlatego możecie Państwo kupować akcyjne produkty za pomocą bonusów, które dostępne na koncie. Także przy zakupie produktów, które uczestniczą w Programie lojalnościowym, możecie Państwo otrzymywać bonusy.

Nie przegapcie możliwości oszczędzić 40% na zakupie szablonów ze strony TemplateMonster! Więcej informacji o oferowanych produktach możecie znaleźć na stronie marketplace.

📣 Obserwuj nas na Facebooku!