w , ,

Zniżka 35% na pierwsze 1000 szablonów ze strony TemplateMonster

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zmianą projektu dla strony internetowej, popatrzcie za okno. Popatrzcie sobie, wszystkie parki zostały już ubrane w nowe szaty pomalowane w różne odcienia żółtej i czerwonej farby. Wygląda rewelacyjne, nie prawda? Dlatego jeśli Wasza strona też dawno nie była odświeżana, przebudujcie ją i zachwyćcie swoich użytkowników. Tym bardziej, że w ciągu 3 dni ceny na pierwsze 1000 zakupionych szablonów ze strony TemplateMonster Polska obniżone są na 35%.

Akcja trwa od 17 do 19 października i obejmuje wszystkie produkty ze strony marketplace oprócz templatek OpenCart. Od 10 października ceny na te produkty były zmniejszone na 50% na stałe. Dzięki temu możecie kupić ich w 2 razy taniej.

Od sierpnia TemplateMonster działa jako marketplace i oferuje funkcjonalne produkty od różnych deweloperów. Dzięki temu ich liczba znaczniej się zwiększyła, przy tym wysokie wymagania do jakości nie były zmniejszone. Oprócz tego pojawienie nowych dostawców szablonów pozwala zobaczyć inne rozwiązania nie typowe dla deweloperów JetImpex (były zespół deweloperów TemplateMonster). Dlatego na stronie markepltace na pewno znajdziecie coś ciekawe, czego wcześniej nie było przedstawiono.

Pospieszcie! Zniżka 35% rozpowszechnia się tylko na pierwsze 1000 zakupionych templatek. Zaoszczędzicie od 55zł na szablonie*. Życzymy więc udanego wyboru produktu!

  • Ta wartość zależy od typu produktu.

Napisane przez Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 7 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem stron www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0

Czy certyfikat SSL jest konieczny w sklepie internetowym?

Jeden klik i wybrany widget sklonowany