in

Zbiorcza statystyka Twoich wtyczek i motywów na WordPress.org

Potrzebujesz wyciągnąć zbiorczą listę wszystkich wtyczek i motywów zamieszczonych na WordPress.org przez siebie lub innego dowolnego użytkownika? Wraz z wszelkimi publicznie dostępnymi danymi? Proszę bardzo!

WP Tally to jedno z webowych narzędzi, które oferuje taką funkcję. Wchodzimy na adres „wptally.com” i w dostępnym na środku formularzu podajemy nazwę użytkownika, którego statystyki motywów i wtyczek chcemy wyświetlić.

Klikamy przycisk wyszukania i po chwili wyświetla się podzielona na dwie zakładki tabela. W jednej zakładce mamy zbiorczą listę wszystkich wtyczek autorstwa danego użytkownika a w drugiej listę zbiorczą wszystkich motywów danego autora.

Każdy projekt prócz nazwy (odsyłacz do strony wtyczki/motywu) wzbogacony o dostępne dane jak numer wersji, liczba pobrać, liczba aktywnych instalacji, ocena, data ostatniej aktualizacji i data dodania do repozytorium.

Dodatkowo mamy opcję posortowania listy po nazwie lub ilości pobrać, wraz z opcją zmiany kierunku sortowania.

Na końcu listy mamy podsumowanie w postaci łącznej ilości projektów, łącznej ocenie i łącznej ilości pobrać. Dodatkowo przyciski udostępnienia na Facebooku lub Twitterze jeżeli naszła by nas taka ochota. Podsumowanie dotyczy danej zakładki, także osobne dla wtyczek i osobne dla motywów.

WP Tally

Autor: Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

0

No proszę, kokpit WordPressa niczym system operacyjny

EM – motyw magazynowy ze wsparciem dla modułu Commerce i dystrybucji Thunder