in

Zaplanowana publikacja wpisów dała ciała?

Przykładowo chcesz zaplanować publikację wpisu na 26 lipca na godz. 18:26, ustawiasz datę i godzinę publikacji, klikasz Zaplanuj i wuala. Niestety nie wuala. Z różnych przyczyn jak konflikt wtyczek, jakiś błąd na stronie, brak ruchu na stronie (żądanie wyświetlenia strony = sprawdzenie i wykonanie zaplanowanych zadań) lub przykładowo chwilowe obciążenie serwera zaowocowało nie uruchomieniem lub zakończeniem przed czasem działania WP CRON’a, czyli mechanizmu uruchamiania okresowo różnych zadań jak publikacja zaplanowanych wpisów. W efekcie jest 26 lipca, godzina 19:00 a wpis nadal ma status zaplanowany = wpis nie opublikowany.

Jest na to lekarstwo. Wtyczka WP Missed Schedule Fix Failed Future Posts naprawia tą dolegliwość WordPressa, sprawdzając co minutę czy przypadkiem WP CRON nie pominął publikacji któregoś z wpisów, jeżeli tak się stanie, naprawia to poprzez wymuszenie publikacji takich wpisów (max 10 wpisów per sesja/sprawdzenie). Oczywiście data publikacji będzie taka jaką ustawiliśmy planując publikację danego wpisu.

Missed Schedule Fix WP Failed Future Posts

Autor: Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Jakiś komentarz?
  1. Właśnie dziś rano otrzymałam komunikat „Przegapiono publikację”. A miałam już spokojnie wyjeżdżać już na urlop po ustawieniu kolejeczki 🙂

Dodaj komentarz

Loading…

0

Galeria WordPressa z opcją zoomu

Zablokuj wgrywanie plików exe czy rar do katalogu Uploads