Obserwuj nas

Cześć, czego szukasz?

Drupal

Za tydzień DrupalDay Wrocław

Chcesz wdrożyć swoją pierwszą stronę na Drupalu ale dotychczas nie miałeś/aś kontaktu z tym systemem i nie znasz się na programowaniu? A może znasz się na programowaniu i chcesz zacząć tworzyć autorskie moduły lub motywy do Drupala? Przyjdź w najbliższą sobotę na DrupalDay we Wrocławiu.

Masz okazję nauczyć się Drupala od ekspertów za darmo w ramach DrupalDay.

DrupalDay to szkolenia w formie warsztatów organizowane od 2012 roku. Przez kilka lat nauczyliśmy setki osób z całego kraju, jak używać systemu Drupal. Teraz jest kolejna okazja na rozpoczęcie nauki i docelowo dołączenie do grupy specjalistów znających Drupala.

Program szkolenia

10:00 – Podstawy CMS Drupal

Podstawe pojęcia, tworzenie treści, nowe typy treści, zarządzanie użytkownikami, widoki, instalacja dodatkowych modułów.

12:00 – Mój pierwszy moduł w Drupalu 8

Programowanie w PHP – tworzenie prostego modułu dla Drupala 8. Uczestnik powinien posiadać zainstalowanego Drupala oraz IDE (Eclipse, Netbeans, PHPStorm lub inne).

13:30 – Testowanie w Drupal 8 na przykładzie rozbudowy i refaktoryzacji przykładowego modułu

Testy typu KernelTestBase, WebTestBase + połączenie z PHPStorm + Vagrant i wspomaganie się drupal console. Zajęcia poprowadzi Marek Kisiel.

Zainteresowany/a wzięciem udziału w szkoleniu?

Poniżej znajdziesz adres, odesłanie do strony szkolenia, zawierającej pozostałe informacje oraz odesłanie do rejestracji, która jest wymagana. Liczba miejsc ograniczona,  w momencie publikacji tego wpisu pozostało 11 wolnych miejsc.

?️ 09.09.2017, Wrocławski Park Technologiczny, Duńska 9 (budynek Delta)

? Rejestracja – eventbrite.com/e/drupalday-wrocaw-2017-09-09-tickets-36890327964

? Strona szkolenia – wroclaw.drupalday.pl

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Zobacz także

WordPress

Discy to nie samodzielny autorski skrypt wymagający większej wiedzy technicznej aby zainstalować, ustawić i finalnie uruchomić dany projekt serwisu internetowego. A następnie zarządzać i...

Drupal

Jakiś czas temu przez polską społeczność Drupala przewinął się temat pomysłu założenia fundacji stricte związanej z promocją Drupala w Polsce. I nie tylko promującej...

Drupal

Ekipa polskiej firmy Droptica, w przerwie między codzienną pracą a organizacją kolejnego spotkania społeczności Drupal jak warsztaty czy DrupalCamp, postanowiła ułatwić uruchomienie strony na ...

Drupal

Strona polskiego DrupalDay już odlicza dni do kolejnego terminu darmowego szkolenia z Drupala. Termin: 18 listopad 2017 Adres: Ekoenergia Silesia, Żeliwna 38, 40-001 Katowice...