WordPress

Wyprzedaż szablonów TemplateMonster z okazji Halloween

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nadchodzi „najpotworniejsze” święto w roku – Halloween – święto duchów, które zyskało wielu sympatyków na całym świecie, również w Polsce. W ramach tego święta można nie tylko dostać słodycze, lecz także uzyskać dobre zniżki na różne produkty. TemplateMonster także przygotował się do Halloweena i przygotował dla Was różne propozycje.

Od 30 do 31 października na stronie marketplace Państwo mogą oczekiwać następne zniżki:

  • 20% na wszystkie produkty na stronie TemplateMonster: motywy, szablony, prezentacje, elementy tożsamości, grafika, fonty, wtyczki, moduły itd.
  • Wartość rocznego dostępu do serwisu One wynosi $189 zamiast $229.
  • Wartość dożywotnego dostępu wynosi $569 zamiast $849

Zamawialiście Państwo produkty na stronie TemplateMonster wcześniej? Jeśli posiadacie dodatkowe koszty na koncie lojalnościowym możecie z nich Państwo skorzystać podczas zakupów w ramach Halloweena. Ponadto, dostaniecie dodatkowe koszty na konto lojalnościowe podczas nowych zamówień. 😉 Więcej informacji o tym jak działa Program lojalnościowy możecie Państwo znaleźć na tej stronie.

Nie przegapcie świetnej okazji oczyścić koszty przy zamówieniu szat graficznych i innych produktów do waszej strony. Promocja trwa tylko 2 dni!

Przejrzeć produkty Szablonowego Potwora możecie Państwo na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

Dodaj komentarz