WordPress

Wielkanocna promocja od TemplateMonster

Pinterest LinkedIn Tumblr

W tym roku duża część Polaków spotkała Wielkanoc w małych gronach rodzinnych. Mamy nadzieję, że ograniczenia związane z kwarantanną nie bardzo Was zasmuciły. W każdym razie życzymy Państwu zdrowia i szybszego powrócenia do zwykłego rytmu życia.

Jeśli przebywacie Państwo w domu i macie więcej czasu na realizację pomysłu na bloga. A możliwie pracujecie zdalnie tworząc strony dla swoich klientów? Mamy dla Was dobrą nowość. Na stronie TemplateMonster ruszyła krótka promocja ze zniżkami na wszystkie produkty dostępne na marketplace.

Obecnie na stronie Szablonowego Potwora jest ponad 42 tysiące różnych produktów cyfrowych, w tym motywów do WordPress – 2287 sztuk. Tamte produkty były zaprojektowane przez różne zespoły deweloperów i mają własne unikatowe rozwiązanie na pokładzie. Dlatego na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

Wielkanocna promocja od TemplateMonster trwa od 12 do 16 kwietnia. Zniżka na wszystkie produkty wynosi 30% i rozpowszechnia się na dowolną liczbę artykułów w koszyku.

Jeśli posiadacie Państwo konto lojalnościowe i macie na nim koszty, możecie ich wykorzystać na zakupy produktów. Zniżka też będzie się liczyć. J

Zapoznać się z ofertą TemplateMonster można na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

komentarze 2

Dodaj komentarz