w

WebNews – motyw „wzorowany” na The Next Web

Podoba Ci się layout serwisu The Next Web? Za niecałe 194zł (obecnie trwa promocja) Twój serwis może wyglądać podobnie. Bardzo podobnie.

Najnowszy motyw produkcji Magazine3 – WebNews – niewiele różni się od tego co widzimy po wejściu na stronę serwisu The Next Web. Poziomy toolbar na górze strony, stopka strony, strona główna czy strona wpisu prawie jak w oryginale.

Mniej czy bardziej jak w oryginale?

Top i wyróżnione wpisy a stronie głównej

WebNews - motyw "wzorowany" na The Next Web

Bloki kategorii na stronie głównej

WebNews - motyw "wzorowany" na The Next Web

Strona wpisu (góra)

WebNews - motyw "wzorowany" na The Next Web

Strona wpisu (dół)

WebNews - motyw "wzorowany" na The Next Web

Pomijając layout

Motyw zawiera modułową budowę strony głównej, co pozwala zmienić domyślny układ bloków wyświetlających treść. Podpięto tu darmowy page builder – Page Builder by SiteOrigin.

Dodano wsparcie dla ekranów Retina, systemów statystyk i kilku popularnych wtyczek – WooCommerce, Yoast SEO i Contact form 7. W planach jest dodanie wsparcia dla popularnej wtyczki do powiązanych wpisów – YARPP, która da większe możliwości personalizacji generowania powiązanych wpisów. Ponadto motyw jest zoptymalizowany pod SEO (m.in. dane strukturalne), nie powinno być problemów przy wielojęzycznej witrynie, a w kwestii monetyzacji ruchu pomogą dodane miejsca reklamowe.

Cena motywu i promocja -10%

Motyw kosztuje 59$, w tej cenie otrzymujemy licencję umożliwiającą wykorzystanie motywu na nielimitowanej ilości witryn oraz roczny dostęp do aktualizacji i supportu.

Na początku wpisu wspomniałem o trwającej promocji na motyw. Na blogu autorów motywu we wpisie informującym o wydaniu WebNews jest podany kod promocyjny, który obniża cenę pierwszego zakupu o 10%.

WebNews – Tech Magazine WordPress Theme