w

Walentynkowa promocja w TemplateMonster

Z okazji święta wszystkich zakochanych TemplateMonster przygotował ciekawą akcję „Walentynki. Miłość. TemplateMonster”, dzięki której miłośnicy różnych CMS mogą dostać zniżkę na szablony producenta. Dla użytkowników WordPress i WooCommerce ta zniżka wynosi 20% i 40% odpowiednio. Dzięki temu możecie zaoszczędzić do $15 przy zamówieniu templatki dla tworzenia strony oraz do $45,6 przy zakupie motywu dla realizacji strony internetowej.

Akcja trwa od 15 do 22 lutego i obowiązuje na wszystkie motywy TeplateMonster dedykowane dla WordPress i WooCommerce. To jest przeszło 1250 templatek poświęconych rożnych tematom branżowym. Wśród nich 200+ produktów to są motywy rozpowszechniane na licencji GPL, dzięki czemu ich można stosować wielokrotnie do tworzenia dowolnej liczby stron internetowych. Do tego typu produktów należy Monstroid 2 – wielefunkcjonalny motyw dla WordPress, który pozwala realizować przeróżne projekty stron www, zaczynając od blogów, a kończąc na e-sklepach. A więc jeśli potrzebujecie Państwo stylowe i funkcjonalne rozwiązania do tworzenia nowoczesnej strony www, nie przegapcie okazji otrzymać zniżkę na wybrany motyw.

Akcja dostępna jest na polskojęzycznej wersji strony – https://www.templatemonster.com/pl/.

P.S. No i nie zapomnijcie mówić kochanych i znajomych o swoich uczuciach! 😉

Napisane przez Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 7 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem stron www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0

30% zniżki w Template Monster

Marcowy giveaway od TemplateMonster