Wiosna zbliża się wielkimi krokami i warto pomyśleć o zmianach na stronie internetowej. Tym bardziej, gdy Wasz witryna była stworzona kilka lat temu. I chociaż może się wydawać, że wszystko jest w porządku, ale na pewno niektóre elementy strony nie odpowiadają teraźniejszym potrzebom użytkownikom. Jest to związane z szybką zmianą trendów w projektowaniu oraz wprowadzeniem nowych technologii webowych. Dlatego to co jeszcze wczoraj wydawało się świetnym rozwiązaniem, dziś może wyglądać źle.

Wychodząc z powyższego, warto raz na jakiś czas sprawdzać popularne projekty dla stron. To pozwoli Państwu trzymać rękę na pulsie i za potrzeby szybko modyfikować wygląd strony. A jeśli przebudowa istniejącego szablonu wymaga sporo pracy, to najszybciej użyć nową templatke. Tym bardziej, gdy jeden z największych marketplace na rynku udostępnia swoje produkty ze zniżką do 50%.

Promocja odbywa się od 14 do 19. marca na stronie TemplateMonster i rozpowszechnia się na więcej niż 26 tysięcy różnych produktów. Warto zauważyć, że różne templatki bez różnicy na rodzaj produktu będą mieć własną unikatową cenę. Dlatego, jeśli chcecie złapać największą zniżkę, należy zapoznać się z dostępnymi produktami na stronie marketplace. A jest ich na prawda dużo. Tak, dla WordPress macie ponad 1700 motywów, dla Drupal – ponad 350, WooCommerce – ponad 400. Oprócz tego na stronie TemplateMonster dostępne są rozszerzenia do popularnych systemów, fonty, elementy UI i elementy tożsamości firmy itd. Dlatego na pewno znajdziecie coś ciekawe dla siebie.

Pospieszcie się wybrać najlepszy produkt i zaoszczędzić do 50% od jego wartości. Ponadto, możecie dostać dodatkowe pieniędzy (oraz nimi zapłacić przy zakupie szablonu w ramach akcji) na swój osobisty rachunek na stronie marketplace. Jest to możliwe dzięki Programu lojalnościowemu od TemplateMonster.

Powyższa promocja odbywa się na stronie TemplateMonster Polska.

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

Dodaj komentarz