w

Ukrycie strony do czasu wyłączenia AdBlocka

A to ci łobuz z tego modułu. Zasłoni zawartość strony przed odwiedzającymi z aktywnymi rozszerzeniami w przeglądarce blokującymi reklamy jak AdBlock. Zamiast zawartości komunikat z prośbą o wyłączenie blokowania reklam. I będzie zakrywał treść do czasu aż rozszerzenie blokujące nie zostanie wyłączone lub nasza strona nie zostanie dodana do białej listy.

Zadziałał przy aktywnych topowych rozszerzeniach blokujących: AdBlock, AdBlock Plus, uBlock i uBlock Origin. I zapewne zadziała też przy innych podobnie działających rozszerzeniach, szczególnie gdy korzystają z tych samych list wzorców jak wymieniona wyżej top ekipa.

Moduł nie zezwala na personalizację wyglądu ale pozwala po stronie panelu zarządzania na personalizację tytułu i treści komunikatu, tekstu przycisku i wybranie dla jakich ról ma być aktywne ukrywanie zawartości.

Nie trzeba dogrywać żadnej biblioteki czy skryptu, moduł ładuje co potrzebne.

Kill Adblock

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Nie kumam takiego postępowania, to moja i tylko moja decyzja czy chcę oglądać reklamy na Twojej stronie, nie możesz zmuszć usera do niejednokrotnie nagminnego prezentowania reklam. A mało tego , nie jednokrotnie spersonalizowanej kampanii. Drpbny przykład , na onet..pl szukam np wakacji w dobrej cenie, i OK, ale dla czego wchodząc na dropire mam też te same reklamy oglądać, będąc na Twojej stronie wolałbym otrzymać info o np: kursach , nowościach w WP czy Drupalu dla czego gutenberg jest beee itd. To nie jest kwestia blokowania reklam. Moja opinia, nie chcę na Twojej stronie otrzymywać reklam np. Solgaz itd…

  2. Odwieczna walka z reklamami trwa! 😉 Osobiście nie mam nic do tego, to oczywiste że każdy chce zarobić w możliwy sposób, z tym że na niektórych stronach, reklam jest tyle, że aż przysłaniają treść a niekiedy nawet niszczą układ stron !

Leave a Reply

Ładowanie…

0

Monstroid 2 (2018) – nowe wcielenie popularnego potworka

Tryb „dark mode” może trafi do rdzenia… na razie dostępny jest w formie wtyczki