Obserwuj nas

Cześć, czego szukasz?

Drupal

Tradycyjnie w maju społeczność Drupala spotyka się we Wrocławiu

DrupalCamp Wrocław – organizatorzy darmowej konferencji dla web developerów stawiają na nowości.

Na konferencji będzie równie wiele wykładów przedstawiających nowoczesne i świeże podejście do tematyki budowania stron internetowych, co skupiających się na samym Drupalu 8.

DrupalCamp to konferencja, która wpisała się już na stałe w kalendarz informatycznych imprez w Polsce. Impreza, która organizowana w tym roku już po raz szósty, skupia przede wszystkim developerów korzystających z Drupala i Symfony na co dzień. Również osoby, które dopiero rozważają wejście w te technologie, mogą skorzystać na uczestnictwie, ponieważ wśród 15 do tej pory zgłoszonych wykładów różnorodność jest duża. Zaproszeni goście podejmą się między innymi wyjaśnienia, jak w ogóle zacząć przygodę z Drupalem, poruszą temat programowania obiektowego, Behata i Elasticsearch, a nawet opowiedzą o “headless approach” – podejściu, które wciąż jest nowinką. Więcej propozycji znaleźć można pod tym adresem: http://www.drupalcamp.pl/sessions/proposed.

Termin zgłaszania własnych pomysłów upływa 30.04.2017.

Drupal Camp to nie tylko dwa dni wypełnione specjalistyczną wiedzą i możliwość spotkania ekspertów, których zarejestrowało się już ponad sześćdziesięciu. Organizatorzy zadbali również o gadżety dla każdego uczestnika (między innymi pamiątkowe koszulki) oraz nagrody od sponsorów. Podczas konferencji wygrać będzie można trzy licencje na PHPStorm (https://www.jetbrains.com/phpstorm/) oraz subskrypcję na Drupalize.me (https://drupalize.me/).

Warto skorzystać z okazji, tym bardziej że udział w konferencji jest darmowy – wystarczy rejestracja na stronie internetowej wydarzenia.

Nieodłączną częścią konferencji od lat jest także DrupalParty, które, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się w Pubie Huśtawka.

DrupalCamp Wrocław to konferencja organizowana szósty raz na wzór podobnych imprez odbywających się na całym świecie. Skupia przede wszystkim pasjonatów Drupala i ma na celu popularyzację systemu wśród osób zainteresowanych szeroko pojętym web-developmentem oraz wymianę wiedzy.

Gościć uczestników konferencji w dniach 27-28.05 będzie hotel Campanile Wrocław Centrum (ul. Ślężna 26).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.drupalcamp.pl/, pod adresem info@drupalcampwroclaw.pl oraz w mediach społecznościowych:
Twitter @drupalcamp_wroc
Instagram https://www.instagram.com/drupalcamp.pl/
Facebook https://www.facebook.com/drupalcampwroclawpl/

/// Informacja prasowa

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Zobacz także

WebCorner

Prowadzenie różnego rodzaju internetowych działalności to nie lada wyzwanie. Każdego dnia właściciele samodzielnie podejmują decyzje, od których często zależą losy firmy. Jednak być może...

Drupal

Z początkiem czerwca polska społeczność Drupala jak i zagraniczni goście spotkają się wspólnie we Wrocławiu w ramach DrupalCamp Poland. To kolejna coroczna okazja do...

Drupal

Wzorem platformy WordPress.tv na której to na bieżąco są wrzucane materiały wideo z WordPressowych konferencji i spotkań społeczności uruchomiony został podobny serwis ale z...

WebCorner

Czy słyszałeś o pozycjonowaniu stron firmowych i sklepów internetowych? Na czym polega pozycjonowanie, potocznie określane jako SEO? Ile kosztuje inwestycja w marketing słów kluczowych...