w

Tradycyjnie w maju społeczność Drupala spotyka się we Wrocławiu

DrupalCamp Wrocław – organizatorzy darmowej konferencji dla web developerów stawiają na nowości.

Na konferencji będzie równie wiele wykładów przedstawiających nowoczesne i świeże podejście do tematyki budowania stron internetowych, co skupiających się na samym Drupalu 8.

DrupalCamp to konferencja, która wpisała się już na stałe w kalendarz informatycznych imprez w Polsce. Impreza, która organizowana w tym roku już po raz szósty, skupia przede wszystkim developerów korzystających z Drupala i Symfony na co dzień. Również osoby, które dopiero rozważają wejście w te technologie, mogą skorzystać na uczestnictwie, ponieważ wśród 15 do tej pory zgłoszonych wykładów różnorodność jest duża. Zaproszeni goście podejmą się między innymi wyjaśnienia, jak w ogóle zacząć przygodę z Drupalem, poruszą temat programowania obiektowego, Behata i Elasticsearch, a nawet opowiedzą o “headless approach” – podejściu, które wciąż jest nowinką. Więcej propozycji znaleźć można pod tym adresem: http://www.drupalcamp.pl/sessions/proposed.

Termin zgłaszania własnych pomysłów upływa 30.04.2017.

Drupal Camp to nie tylko dwa dni wypełnione specjalistyczną wiedzą i możliwość spotkania ekspertów, których zarejestrowało się już ponad sześćdziesięciu. Organizatorzy zadbali również o gadżety dla każdego uczestnika (między innymi pamiątkowe koszulki) oraz nagrody od sponsorów. Podczas konferencji wygrać będzie można trzy licencje na PHPStorm (https://www.jetbrains.com/phpstorm/) oraz subskrypcję na Drupalize.me (https://drupalize.me/).

Warto skorzystać z okazji, tym bardziej że udział w konferencji jest darmowy – wystarczy rejestracja na stronie internetowej wydarzenia.

Nieodłączną częścią konferencji od lat jest także DrupalParty, które, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się w Pubie Huśtawka.

DrupalCamp Wrocław to konferencja organizowana szósty raz na wzór podobnych imprez odbywających się na całym świecie. Skupia przede wszystkim pasjonatów Drupala i ma na celu popularyzację systemu wśród osób zainteresowanych szeroko pojętym web-developmentem oraz wymianę wiedzy.

Gościć uczestników konferencji w dniach 27-28.05 będzie hotel Campanile Wrocław Centrum (ul. Ślężna 26).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.drupalcamp.pl/, pod adresem [email protected] oraz w mediach społecznościowych:
Twitter @drupalcamp_wroc
Instagram https://www.instagram.com/drupalcamp.pl/
Facebook https://www.facebook.com/drupalcampwroclawpl/

/// Informacja prasowa

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0

Moc wyrzedaży w Template Monster

Magic – magiczny motyw do WordPressa dla stron firmowych i portfolio