w

TechMag – nieprzytłaczający funkcjonalnościami motyw magazynowy

Zamiast rozbudowanego motywu z dziesiątkami funkcjonalności, które nie zawsze są wykorzystywane, otrzymujemy motyw zawierający standardowe funkcje i elementy wizualne plus wsparcie dla kilku znanych wtyczek.

Układ strony głównej ala strony magazynowe? Tak. Albo zdajemy się na pomysł autorów motywu albo wdrażamy własny układ. Pod motyw podpięty jest page builder, nie nie Visual Composer, autorzy zdecydowali się na SiteOrigin Page Builder.

Menu rozwijane z podglądem ostatnich wpisów z danej kategorii? Tak.

Przyciski udostępniania wpisów? Tak. Pod wpisem do użytku jest przycisk udostępnienia na Facebooku oraz Twitterze, czyli dwóch najpopularniejszych serwisach społecznościowych (być może do innych też można włączyć w ustawieniach motywu).

Powiązane wpisy? Tak. Planowane jest dodanie wsparcia dla wtyczki YARPP.

Miejsca reklamowe? Tak. Łącznie do użytku mamy 8 miejsc reklamowych.

Strony redaktorów? Tak. Są to standardowe strony generowane przez WordPress ale wzbogacone o gravatar i opis danego autora.

TechMag - nieprzytłaczający funkcjonalnościami motyw magazynowy

Pozostałe funkcje jakie znajdziemy w motywie to ładowanie więcej wpisów bez przeładowania strony, dodatkowe widgety, autoaktualizacja, możliwość dodania kodu statystyk z poziomu ustawień motywu czy do pewnego stopnia customizacja wyglądu.

Do tego zaszyte dane strukturalne wedle wskazówek Google i Schema.org oraz wsparcie dla Yoast SEO, WooCommerce, Contact Form7 i W3 Total Cache.

TechMag - nieprzytłaczający funkcjonalnościami motyw magazynowy

Motyw jest płatny, koszt licencji to 59 dolarów, w ramach tej kwoty mamy możliwość wykorzystania motywu na nielimitowanej ilości witryn oraz roczny dostęp do wsparcia i aktualizacji.

TechMag – Technology Magazine Theme