Wedle potrzeb i technicznych możliwości strona hotelu może zawierać podstawowe informacje, może zawierać znacznie rozszerzony zakres informacji o samym hotelu jak i oferowanych usługach, a także może umożliwiać potencjalnym klientom dokonanie głównej czynności, czyli rezerwacji pokoju jeżeli odpowiadają oferowane warunki.

Jeden z motywów ze stajni Template Monster o nazwie Bookit może pełnić zarówno funkcję informacyjną jak i wspomagać w procesie rezerwacji. Wizualnie jak to przystało na stronę hotelu motyw prezentuje się elegancko i gustownie, czytelna typografia, nieco w dawnym stylu czcionka i stonowana kolorystyka. Zarówno desktopowi jak i mobilni odwiedzający mogą zapoznać się z dostępnymi informacjami czy dokonać rezerwacji bez zbędnych utrudnień.

Porcja informacji na stronie docelowej

Strona główna, zaczynając od dużego topu ze slajderem ze zdjęciami oraz z nazwą i opisem hotelu na środku, wyświetla szereg sekcji zawierających w formie skróconej i częściowej najważniejsze informacje o hotelu jak lista pokoi, menu, rekomendacje gości, wpisy z hotelowego bloga, aktualnie trwające promocje czy lokalizację w formie mapki.

Jest także formularz wyszukania dostępności rezerwacji dla wybranych kryteriów, w którym wybieramy termin od-do, liczbę osób dorosłych, liczbę osób nieletnich, klikamy przycisk potwierdzenia i po chwili otrzymujemy listę wolnych pokoi do wyboru w formie listy z podstawowymi informacjami jak cena, wymiary, ilość miejsc do spania czy dostępne udogodnienia.

A jakie w ogóle dostępne są pokoje?

Strona z listą pokoi nie odbiega od tego co wyświetla wyszukiwarka wolnych terminów, tyle, że zamiast listy wolnych pokoi wyświetlana jest lista wszystkich pokoi w hotelu niezależnie od ich dostępności.

Nazwa pokoju, skrócony opis, podstawowe informacje, cena za noc, przewijany slajder i odesłanie do formularza rejestracji. I tyle.

A jeżeli chcielibyśmy pochwalić się wybranym pokojem w mediach społecznościowych to można go bezpośrednio podlinkować. Każdy z pokoi ma swoją własną stronę. Wyróżniona nazwa i cena w topie, duży szeroki slajder z galerią zdjęć, pełny opis pokoju, dane o pokoju (ilość miejsc, powierzchnia, udogodnienia, ilość miejsc dla dorosłych, ilość miejsc dla dzieci), kalendarz z wolnymi miejscami i formularz rezerwacji.

Głodni? Nasza kuchnia oferuje bogate menu

Kuchnia oferuje bogate menu a bar ciekawe drinki? I tym możesz się pochwalić na stronie hotelu w równie elegancki sposób. Zamieścić najciekawsze lub najbardziej popularne pozycje z menu dzieląc na kategorie – dania, desery, drinki a pełną listę udostępniając do pobrania w formie wyróżnione przycisku na końcu.

Coś jeszcze?

Page builder za pomocą którego stworzymy własny układ strony głównej czy innej podstrony jeżeli przykład z dema motywu nam nie do końca pasuje. Do tego zestaw widgetów różnego przeznaczenia, różne style nagłówka motywu do wyboru czy wsparcie dla usługi e-ecommerce – Ecwid.

Bookit – Small Hotel WordPress Theme

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

Dodaj komentarz