w

SKIN – kreatywny motyw na młodzieżowego bloga

Gradienty, animowane tła, animowane elementy interfejsu, a jak jeszcze obierzecie idę autorów motywu aby korzystać z gifów do ikon wpisów to animować będzie prawie wszystko ;)) Motyw nieco nastawiony na może nie stricte śmieszkową tematykę ale na pewno nieco luźniejszą. A domyślna kolorystyka wręcz skierowana do damskiej redakcji i widowni.

Motyw wyświetla listę ostatnich wpisów w formie siatki z nierówno ułożonymi blokami, a w topie motywu wkomponowano slider, który wedle ustawień może wyświetlać ostatnie wpisy, autorów wpisów czy kategorie ze sklepu bo posiada wsparcie dla wtyczki WooCommerce.

SKIN - kreatywny motyw na młodzieżowego bloga

Przyciski umożliwiające udostępnianie wpisów w mediach społecznościowych, widget z listą ostatnich wpisów, widget z popularnymi wpisami, blok z powiązanymi wpisami zachęcający do wyświetlenia kolejnego wpisu, blok z informacją o autorze wpisu, widget oraz rozwijana lista odesłań do naszych profili i stron w mediach społecznościowych, wsparcie dla popularnej wtyczki do formularzy kontaktu – Contact Form 7 czy wspomnianej wcześniej wtyczki WooCommerce co ułatwi uruchomienie sklepu w obrębie naszej witryny…. to wszystko jest obecne.

Ponadto motyw oferuje mniej spotykane elementy jak przyklejony pasek z tytułem czytanego wpisu i paskiem postępu czytania, konfigurowalne okienka popup, udostępnianie zaznaczonego tekstu (po zaznaczeniu fragmentu tekstu wyświetlają się przyciski udostępnienia), czy opcja monetyzacji w formie udostępnienia sporej ilości miejsc pod reklamy.

SKIN - kreatywny motyw na młodzieżowego bloga

SKIN – Gradient-Powered Creative Blog & Shop WordPress Theme