WordPress

Screenr – pełnoekranowy motyw typu one page i efektem paralaksy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podzielona na sekcje strona główna w formie strony typu one page z efektem paralaksy, układ motywu rozciągnięty na pełny ekran, customizacja strony głównej, wpisów i niektórych wspólnych elementów, przygotowanie pod tłumaczenie oraz funkcja wstępnego ustawienia motywu i wgrania testowej zawartości.

Screenr można wykorzystać zarówno przy stronie firmowej jak i mniej firmowej. Standardowo strona główna jest złożona z sekcji typu galeria, klienci, o firmie, świadczone usługi czy formularz kontaktowy. W zależności od potrzeb wybrane sekcje możemy wyłączyć zostawiając tylko te, które są nam potrzebne.

Motyw jest dostępny w wersji darmowej jak i płatnej poszerzającej możliwość personalizacji i ilość dostępnych sekcji na stronie głównej.

Prosta instalacja

Jeżeli chcemy korzystać z sekcji formularza kontaktowego na stronie głównej to musimy doinstalować jakąkolwiek wtyczkę do formularzy umożliwiającą wklejanie formularzy via shortcodes. Autor motywu poleca Contact Form 7.

Jeżeli chcemy zaimportować wstępne ustawienia i demo zawartość to musimy doinstalować wtyczkę FameTheme Demo Importer – na stronie informacyjnej motywu, która jest dodana do sekcji Wygląd kokpitu zawiera przycisk pobrania tej wtyczki oraz przycisk importu demo zawartości.

Żadne inne wtyczki oraz dodatkowe operacje instalacyjne nie są potrzebne.

Niemała personalizacja

Wszelkie ustawienia motywu znajdują się w oknie Personalizacja WordPressa.

W przypadku strony głównej zmieniamy zawartość poszczególnych sekcji strony głównej oraz możemy wybrane sekcje wyłączyć. W płatnej wersji możemy dodatkowo zmienić kolejność.

W przypadku stron wpisów możemy wyłączyć wybrane elementy jak info o autorze, komentarze, data publikacji czy ikona wpisu.

Pozostałe opcje personalizacji umożliwiają zmianę kolorystyki nagłówka i stopki, zmianę położenia sidebara z prawej strony na lewą, zmianą koloru tła, wybranie głównego koloru czy zmianę ilości miejsc na widgety w stopce. W płatnej wersji jest tego ponoć znacznie więcej.

Gdzie pobrać?

? Strona pobrania i dema wersji darmowej

? Strona pobrania i dema wersji płatnej – $69 (obecnie w promocji $59)

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

1 Comment

  1. Widzę, że ostatnio motywy zawierają dużo opcji w sekcji Personalizacja. A więc można modyfikować wygląd strony w trybie online.

Dodaj komentarz