Drupal

Przyciski udostępniania z licznikiem

Pinterest LinkedIn Tumblr

Responsywne i zliczające liczbę udostępnień przyciski topowych serwisów społecznościowych… czyli coś co obecnie must have na każdej stronie.

Nie są to przyciski oryginalne wybranych serwisów społecznościowych a ich niestandardowe wersje dzięki czemu ich stylistyka jest powiązana, a całość prezentuje się lekko wizualnie i szybciej się ładuje.

Moduł nie wymaga dodatkowych zabiegów instalacyjnych, po stronie konfiguracji praktycznie jedyne ustawienia jakie musimy nanieść to dla jakich rodzajów zawartości chcemy aby taki blok udostępniania był obecny oraz dla jakiego widoku (przykładowo tylko dla pełnego widoku zawartości). Oraz w którym miejscu, zaraz pod treścią, nad treścią, po tagach do wpisu czy może pod obrazkiem wyróżniającym.

Pozostałe ustawienia to po ilu udostępnieniach ma być wyświetlany licznik, zmianę domyślnym tekstów czy aktywacja funkcji przyklejonego paska udostępnienia.

Jak wspomniałem na początku blok udostępniania jest responsywny, nie popsuje wyglądu witryny na mobilnych urządzeniach. Gdy odwiedzający odwiedzi witrynę na smartfonie blok udostępniania stanie się na tyle minimalistyczny aby nie było potrzeby jego ukrycia i nadal mógł pełnić swoją funkcję.

Social Share Counter

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

Dodaj komentarz