in

Przeglądanie zdjęć nieco jak na Facebooku

Wyświetlanie powiększeń zdjęć w formie okienka popup z przyciskiem Lubię to! i komentarzami Facebooka? A może dodatkowo z miejscem na reklamę? A proszę Was bardzo!

Wtyczka Social Gallery oferuje to co cała masa innych wtyczek – wyświetlanie w okienku popup powiększeń zdjęć po kliknięciu na miniaturę, czyli na tym etapie mamy typową wtyczkę do przeglądania zdjęć z efektem lightbox.

To co wyróżnia tą wtyczkę na tle masy innych to dołączany do każdego zdjęcia sidebar, w którym wyświetla się opis zdjęcia, przycisk Lubię to! i komentarze Facebooka, opcjonalnie dodatkowo reklama Google Adsense. W efekcie przeglądanie zdjęć na naszej witrynie wygląda i działa podobnie jak przeglądanie zdjęć na Facebooku.

Takie przeglądanie może być aktywne zarówno dla pojedynczych zdjęć jak i dla galerii zdjęć, w przypadku galerii nie zapomniano o nawigacji ułatwiającej przechodzenie pomiędzy zdjęciami.

Wtyczka jest dostępna w wersji darmowej pozbawionej opcji dodania reklamy i ograniczonej pod względem personalizacji ustawień oraz w wersji płatnej kosztującej 24 dolary rocznie.

Social Gallery Lite

Social Gallery Pro

Autor: Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Jakiś komentarz?
  1. Z dwa pytania:
    1) Z tego co widzę, to komentarze zdjęcia są przypisane do FB, czy one są tylko upodobnione do FB? Jeśli tak, to do czego są przypisane te komentarze? No chyba, iż to zewnętrzny (wewnętrzny wtyczki) system komentarzy.
    2) Dobrze widziałem, iż na jednym przykładzie można też pineskować lub oznaczać elementy na zdjęciach?

Dodaj komentarz

Loading…

0

Monstroid 2 i WooCommerce Social Media Share Buttons – udostępnianie produktów w mediach społecznościowych

Personalizacja z opcją szkicu i zaplanowanej publikacji