w

Powiadomienia z WordPress.com bez zaglądania na WordPress.com

Oficjalnej produkcji rozszerzenie do przeglądarki Chrome – WordPress.com Extension powiadomi o nowym komentarzu na blogu czy innej akcji jakie monitoruje funkcja Notifications platformy WordPress.com, dotyczy to także WordPressów „zrób to sam” podpiętych pod WordPress.com (np: poprzez wtyczkę JetPack).

Prócz wyświetlania powiadomień, WordPress.com Extension umożliwia przy okazji polubienie aktualnie wyświetlonego bloga na WordPress.com oraz publikację nowego wpisu via PressThis.

WordPress.com Extension

https://chrome.google.com/webstore/detail/wordpresscom-extension/pnbbfhcegldppmibabepjfjloachnmjb

Napisane przez Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Mam pytanie. Chciałem założyć bloga na wordpress.com ale znajomy powiedział, że blogi na tej platformie są płatne. Czy to prawda? Przy rejestracji na dole strony https://signup.wordpress.com/signup/ jest wprawdzie info, że „Free Trials – Try any of our upgrades for 14 days. Free!” ale moim zdaniem wpis odnosi się tylko do triali wordpress.com Premium i Biznes. Prawda?

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0

WordPress jako motor napędowy każdego projektu?

Ink File Picker – cudo choć z pewnym ograniczeniem