in

Otrzymajcie biznesowy bundle WordPress tylko za $69

Mega Bundle dla WordPress

Jeśli poszukujecie funkcjonalne rozwiązanie do tworzenia profesjonalnej strony biznesowej, z pewnością możecie użyć WordPress. Na obecną chwilę on jest absolutnym liderem rynku gotowych systemów zarządzania treścią. Wśród wszystkich stron zbudowanych w oparciu o gotowe systemy oraz platformy do zakładania stron, prawie 60% stoi na WordPress (rys. 1). Przy tym najbliższy konkurent – Joomla! CMS, – zajmuje tylko 5,9% rynku.

Popularność WordPress W3Techs

Rysunek 1. Popularność CMSów na świecie

Wielka popularność WordPress związana miedzy innym z szerokim wyborem darmowych i płatnych wtyczek orz szat graficznych. Tylko na stronie wordpress.org można znaleźć ponad 55700 rozszerzeń i 6100 motywów dla popularnego CMS. Jeśli z wyborem wtyczek praktycznie nie ma problemu (można znaleźć rozszerzenia praktycznie do wszystkich celów), to z templatkami sprawa wygląda inaczej.  Dotyczy to nie tylko darmowych motywów z serwisu wordpress.org, lecz także płatnych templatek umieszczonych na popularnych marketplace. Dlatego musicie Państwo uważać wybierając szatę graficzną dla swojej strony www.

Chcecie Państwo, aby Wasza strona wyróżniała się na tle konkurencji? W tym przypadku musicie wybrać taki motyw, który będzie posiadał szereg rozszerzeń do wyświetlenia różnych typów informacji na stronie. Oprócz tego templatka powinna zawierać wygodne opcje personalizacji. One pomogą w lekki sposób dostosować wybrany motyw do potrzeb projektów oraz zmienić go do niepoznania.

Potrzebujecie właściwie taką templatkę? Mamy dla Was cudowną nowość! Na stronie TemplateMonster pojawił się Mega Bundle, który zawiera 15 profesjonalnych motywów spełniających powyższe warunki. One poświęcone są wszystkim popularnym tematom biznesowym. Oprócz tego do paczki były włączone 5 wtyczek rozszerzających możliwości Elementora. Dzięki temu możecie tworzyć jeszcze bardziej kreatywne strony za pomocą najpopularniejszego wizualnego edytora stron dla WordPress.

Ile kosztuje Mega Bundle? Jedynie $69. Przy tym ogólna wartość produktów w zestawie wynosi $1199, więc możecie oszczędzić 94% przy ich zakupie. W tym przypadku cena jednego motywu będzie niższa za $5!

Do kiedy trwa promocja? Podana propozycja jest ważna od 30. lipca do 3. sierpnia. Więc nie przegapcie możliwości kupić 15 biznesowych motywów w cenie mniejszej za wartość jednego z nich.

Zapoznać się z dodatkowymi szczegółami promocji oraz kupić Mega Bundle można na stronie: https://www.templatemonster.com/landings/business-bundle/pl/

Autor: Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 5 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem stron www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

0

SKIN – kreatywny motyw na młodzieżowego bloga

10 ciekawych motywów magazynowych na WordPress.org