w

Marcowy giveaway od TemplateMonster

Rozpocznijcie Państwo wiosnę z ciekawym giveaway, który prowadzi amerykańska firma TemplateMonster. Zakupcie jeden z oferowanych szablonów producenta i zdobądźcie stylowy gadżet. Jesteście zainteresowani? Prosimy zapoznać się z prostymi zasadami marcowego konkursu.

Aby zostać uczestnikiem giveaway należy do 31 marca 2017 roku kupić jeden z motywów dla WordPress, Joomla!, Moto CMS 3 lub szablon HTML5. Dla każdego z tych typów produktów będzie rozgrywany własny gadżet:

  • dla uczestników, którzy kupili motyw WordPress – Nintendo Switch;
  • dla Joomla! – Kindle Paperwhite;
  • dla Moto CMS 3 – Gear VR;
  • dla HTML5 – Amazon Echo.

Zwycięzcy będą wyłonieni 1 kwietnia 2017 roku za pomocą serwisu random.org. Informacja o szczęśliwcach pojawi się pod odpowiednimi artykułami konkursowymi na blogu TemplateMonster. Dalej manager firmy skontaktuje się ze zwycięzcami, aby omówić sposób dostarczenia nagrody.

A więc, jeśli poszukujecie Państwo szablon/motywa dla odświeżenia oraz tworzenia nowej strony www, kupcie go do 31 marca. Wtedy nie tylko otrzymacie stylowy i funkcjonalny produkt, lecz także weźmiecie udział w marcowym giveaway od TemplateMonster i otrzymacie szansę wygrać jeden z nowoczesnych gadżetów. 😉

Więcej informacji o akcji dla każdej kategorii produktów możecie przeczytać na polskojęzycznym blogu http://templatemonsterblog.pl/.

// Informacja prasowa

Napisane przez Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 7 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem stron www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0

Walentynkowa promocja w TemplateMonster

Dzień Świętego Patryka i -29% zniżki w Template Monster