Drupal

MagSports – motyw magazynowy dla ósmej kropelki

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wieloblokowy układ strony głównej sprawia, że motyw będzie komponował się ładnie na witrynie magazynu typu sportowy lub modowy jak auto motywu sugeruje jak i innej tematyce bo układ, wygląd i elementy nie są w żądnen sposób przypisane do danej tematyki.

Do użytku mamy trzy dema oferujące inny całościowy układ i kolorystykę, a każda z wariacji oferuje 4 układy strony głównej. Do tego 3 bloki z wyróżnionymi wpisami do wyboru, przeszło 10 bloków wyświetlających na różny sposób wpisy i 3 układy topu motywu.

Przy publikacji wpisów możemy skorzystać z jednego z trzech typów wpisów – normalny wpis, wpis z materiałem wideo oraz wpis ze zdjęciem. Oraz wybrać czy sidebar będzie wyświetlany po lewej lub po prawej czy w ogóle nie będzie wyświetlany.

Na stronie poszczególnych wpisów pomijając standardowe elementy oferowane przez Drupala mamy licznik wyświetleń, przycisk drukowania, blok z odnośnikiem do poprzedniego i następnego wpisu, blok z powiązanymi wpisami oraz blok z informacją o autorze wpisu.

Podobnie jak w WordPressie przy tworzeniu wpisów możemy skorzystać z shortcodes dodających różne elementy lub stylizujących typografię.

 

Autor motywu wziął pod uwagę także inne podstrony Drupala i strony taksonomii, strony autorów wpisów, strona wyników wyszukania czy strona błędu 404 wizualnie nie odstaje od reszty.

Motyw jest płatny i kosztuje 39$ w chwili pisania tego wpisu. Zwrot kosztu motywu ułatwią oddane do użytku miejsca na reklamę – w topie motywu, w środku treści wpisu i na końcu wpisu.

Poniżej odnośnik do strony sprzedażowej a jak prezentuje się na żywo możecie zobaczyć odwiedzając stronę z demem motywu.

MagSports – News Editorial & Magazine Drupal 8 Theme

📣 Obserwuj nas na Facebooku!