in

MagSports – motyw magazynowy dla ósmej kropelki

Wieloblokowy układ strony głównej sprawia, że motyw będzie komponował się ładnie na witrynie magazynu typu sportowy lub modowy jak auto motywu sugeruje jak i innej tematyce bo układ, wygląd i elementy nie są w żądnen sposób przypisane do danej tematyki.

Do użytku mamy trzy dema oferujące inny całościowy układ i kolorystykę, a każda z wariacji oferuje 4 układy strony głównej. Do tego 3 bloki z wyróżnionymi wpisami do wyboru, przeszło 10 bloków wyświetlających na różny sposób wpisy i 3 układy topu motywu.

Przy publikacji wpisów możemy skorzystać z jednego z trzech typów wpisów – normalny wpis, wpis z materiałem wideo oraz wpis ze zdjęciem. Oraz wybrać czy sidebar będzie wyświetlany po lewej lub po prawej czy w ogóle nie będzie wyświetlany.

Na stronie poszczególnych wpisów pomijając standardowe elementy oferowane przez Drupala mamy licznik wyświetleń, przycisk drukowania, blok z odnośnikiem do poprzedniego i następnego wpisu, blok z powiązanymi wpisami oraz blok z informacją o autorze wpisu.

Podobnie jak w WordPressie przy tworzeniu wpisów możemy skorzystać z shortcodes dodających różne elementy lub stylizujących typografię.

 

Autor motywu wziął pod uwagę także inne podstrony Drupala i strony taksonomii, strony autorów wpisów, strona wyników wyszukania czy strona błędu 404 wizualnie nie odstaje od reszty.

Motyw jest płatny i kosztuje 39$ w chwili pisania tego wpisu. Zwrot kosztu motywu ułatwią oddane do użytku miejsca na reklamę – w topie motywu, w środku treści wpisu i na końcu wpisu.

Poniżej odnośnik do strony sprzedażowej a jak prezentuje się na żywo możecie zobaczyć odwiedzając stronę z demem motywu.

MagSports – News Editorial & Magazine Drupal 8 Theme

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

3 topowe wtyczki WPMU DEV w wersji „lite”

Letnia promocja w TemplateMonster, 40% zniżki na wszystkie szablony i motywy