Trochę w tym roku przybyło skórek do Drupala, które wyglądem odbiegają od jakby to powiedzieć „standardów” repozytorium Drupal.org. Część z nich została już wydana w formie stabilnej lub rozwojowej wersji a część tkwi jeszcze w piaskownicy. Poniżej wybrane skórki z tej drugiej części, czyli ładne skórki tkwiące jeszcze w piaskownicy.

 

TS-Origami

Strona motywu: https://drupal.org/sandbox/themesizzlers/2223947
Demo: http://www.demo1.themesizzlers.net

Oparta na frameworku Bootstrap 3 z 14 regionami do użytku, rozwijanym menu, wsparciem dla modułów Views, Libraries API i Webform. Do tego front typu landing page.

ts origami

 

Jetro theme

Strona motywu: https://drupal.org/sandbox/pintarprogramming/2188687
Demo: http://www.jetro-drupal.pintarprogramming.com

Z jetro można postawić miłą dla oka witrynę-firmówkę z frontem typu landing page, blogiem w którym będziemy zamieszczać np: nowe wykonane zlecenia i podstroną do prezentacji portfolio. Skórka wykorzystuje moduły Views, Webform, Ctools i Flexslider, a za jej responsywny szkielet odpowiada wykorzystany framework Foundation. Dodatkowo dostępny jest do zaimportowanie demo content.

Jetro theme

 

Ts-Magazine

Strona WWW: https://drupal.org/sandbox/themesizzlers/2212693
Demo: http://www.demo4.themesizzlers.net

Magazynowa skórka ze slajderem, 20 regionami (część standardowa), podwójnym menu (z czego jedno wielopoziomowe), animowanym newsfeedem pod menu, blokiem z zakładkami na ostatnie newsy, z odesłaniami do social media oraz blokiem z pogodą, poziomym slajderem na zdjęcia i 3 kolumnowym układem dla głównej części. Magazine wykorzystuje framework Bootstrap 3 oraz moduły Views, Dynamin Display Block, Views Ticker, Quicktabs, Weather, jCarousel i Libraries API.

Ts-Magazine

 

TukTuk

Strona motywu: https://drupal.org/sandbox/jkswoods/2188627
Strona frameworka: http://tuktuk.tapquo.com

Tutaj nie tyle gotowa do użytku skórka co skórka-framework do budowy własnych skórek. Wykorzystuje framework o takiej samej nazwie, wykorzystujący LESS i CSS3 i którego UI prezentuje się naprawdę nieźle, wręcz wybornie. Ponoć TuTuk jest takim mixem najlepszych cech frameworków Bootstrap i Foundation (tak przynajmniej głosi reklama ;).

tuktuk

 

Educato Responsive

Strona motywu: https://drupal.org/sandbox/asaphjay/2220079
Demo szablonu: http://w3layouts.com/academia-education-mobile-website-template

Port do Drupala szablonu Academia z W3layouts.com, który nada się idealnie na stronę szkoły. Sam szablon wygląda bardzo fajnie, jest responsywny i korzysta z HTML5. Co do skórki to za wiele nie wiadomo, na pewno ma oferować także slajder na stronie głównej.

Educato Responsive

 

Ts-University

Strona motywu: https://drupal.org/sandbox/themesizzlers/2223891
Demo: http://www.demo8.themesizzlers.net

Podobnie jak wymieniona wyżej skórka Ts-Magazine tego samego autora, posiada rozwijane menu, slajder na zdjęcia, animowany newsfeed, poziomy slajder i korzysta z frameworka Bootstrap w wersji 3. Odróżnia ją nieco inny układ głównej strony i większa ilość miejsc na bloki oraz oczywiście kolorystyka. University korzysta z modułów Views, Views Slideshow, Views Ticker, Libraries API, Flexslider i jQuery Update.

TS-university

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

Dodaj komentarz