in

Ferajna Monstroida – Cherry Team

Wpis jest częścią cyklu wpisów dedykowanych zdobywającemu popularność motywowi Monstroid spod skrzydeł Template Monster.

template monster monstroid theme banner 01
Strona motywu: http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/

Motywowi Monstroid towarzyszy pokaźny zestaw wtyczek, z którymi zyskuje na funkcjonalności pod względem możliwości wzbogacenia treści o różne dodatki jak i pod względem wszechstronności co do typu strony jaki można wdrożyć.

Poznajmy kolejną z nich…

– Cherry Team –

Działa podobnie jak ostatnio opisana wtyczka Cherry Services tyle, że umożliwia przygotowanie innej listy, listy pracowników. Także mamy dedykowany typ wpisów i dedykowaną taksonomię oraz także możemy wywołać bezpośrednio dany wpis (stronę opisową danego pracownika) i dany termin (np: dział, w którym pracuje). Podobnie jest z formularzem dodania pracownika, w którym wykorzystano to co oferuje WordPress natywnie i dodano dedykowany metabox, w tym przypadku na podstawowe informacje o pracowniku.

Strona pracownika podzielona jest na dwie części, pierwsza w formie dwóch kolumn zawiera zdjęcie i podstawowe informacje, a druga część szersze info o pracowniku.

Standardowa lista pracowników wygląda jak poniżej, zdjęcie, imię i nazwisko, stanowisko i odesłania do profili w social media.

W razie potrzeby via pliki szablonowe (.tmpl) możemy zmienić domyślny układ pracowników na liście oraz strony pracownika.

A skoro mowa o modyfikacji listy pracowników to możemy też zdecydować się na niestandardową listę pracowników, czyli utworzyć własną podstronę i skorzystać z shortcodes. Niestety może nam zająć chwilę wybranie stylu listy – trochę ich jest do wyboru ?

Styl numer 1

Styl numer 2

Styl numer 3

Styl numer 4

Styl numer 5

Styl numer 6

Styl numer 7

Styl numer 8

Styl numer 9

Styl numer 10

I to tyle co ma do zaoferowania ta wtyczka.

http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/
Strona motywu: http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/

Autor: Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

0

CC Essentials – polubienie wpisu i zestaw shortcodes dla treści

Anti-Adblock Killer, czyli usuwanie powiadomień, że blokujemy reklamy