in

Ferajna Monstroida – Cherry Services

Wpis jest częścią cyklu wpisów dedykowanych zdobywającemu popularność motywowi Monstroid spod skrzydeł Template Monster.

template monster monstroid theme banner 01
Strona motywu: http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/

Motywowi Monstroid towarzyszy pokaźny zestaw wtyczek, z którymi zyskuje na funkcjonalności pod względem możliwości wzbogacenia treści o różne dodatki jak i pod względem wszechstronności co do typu strony jaki można wdrożyć.

Poznajmy kolejną z nich…

– Cherry Services –

Z kolejnym kumplem Monstroida o nazwie Cherry Services mamy z górki przedstawienie odwiedzającym witrynę jakie oferowane są usługi. Ale tylko przedstawienie, nie sprzedaż. Wtyczka nie oferuje opcji zamawiania ani płatności.

Dodajemy informacje o danej usłudze ograniczając się do podstawowych danych lub przedstawiając daną usługę w szerszej formie. Nie ma tutaj ograniczenia przykładowo co do długości opisu. Poniżej przykład strony z opisem usługi.

Gotową listę usług możemy wyświetlić, jak w przypadku innych wtyczek z pakietu Cherry, poprzez schortcodes lub odsyłając potencjalnych zainteresowanych na stronę zbiorczą ze spisem dostępnych usług lub spisem usług z danej kategorii, bo opcję podziału na kategorie mamy do użytku.

Po stronie kokpitu mamy do dyspozycji oczywiście także listę zbiorczą, inaczej wywołanie danej usługi do edycji byłoby kłopotliwe

Sam formularz dodania opisu usługi (zdjęcie poniżej) nie powinien być kłopotliwy w dodawaniu usług.

Pomijając dodatkowe metaboxy, to ten sam formularz co przy dodawaniu zwykłego wpisu. Z tą różnicą, że ikona wpisu pełni tutaj rolę reklamowego obrazka usługi a pole na treść to pole na dodatkowy opis usługi a nie główną zawartość. Główną zawartość – url zamówienia, skrócony opis, cena – dodajemy poprzez metabox Services Options. Pozostałe metaboxy tyczą się układu i wyglądu strony i pochodzą z innych wtyczek pakietu Cherry.

http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/
Strona motywu: http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/

Autor: Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

0

Skryptozakładka do zamiany witryny w makietę

Powiadomienia o wykrytych podatnościach