Jeden z pierwszych motywów, który nie tylko wspiera moduł Commerce umożliwiający uruchomienie sklepu na stronie ale i wspiera dystrybucję dla wydawcówThunder. Jeżeli planujesz wykorzystać tą dystrybucję to masz jeden z motywów do wyboru na starcie.

Jeżeli dobrze liczę to mamy 15 układów do wyboru dla strony głównej, myślę, że bez problemu wybierzecie z pośród nich coś dla siebie. A jeżeli żaden gotowy układ nie przypadnie do gustu to tworzymy własny układ strony głównej, bo taka opcja jest dostępna.

Do tego 6 układów do wyboru dla stron artykułów. Część z bocznym sidebarem na bloki a pozostała część pozbawiona bocznego sidebara z wyśrodkowaną główną zawartością.

Pozostałe standardowe strony jak strony użytkowników, strona logowania, strony błędów czy strona wyszukiwarki nie posiadają już licznej liczby układów do wyboru. Ale autorzy motywu co naturalne nie pominęli tych stron przy rzeźbieniu motywu i to w jakiej wersji je oddają do użytku prezentuje się bardzo fajnie. Poniżej dla przykładu strona użytkownika…

… i strona wyszukania.

Jeżeli chodzi o strony terminów to jest mowa o customizacji tych stron ale tu już ciężko powiedzieć czy jakieś układy do wyboru czy tylko podstawowa opcja zmiany jak przykładowo bez/z sidebarem czy wpisy w formie siatki lub listy.

Do tego różnego rodzaju wbudowane dodatki jak powiązane wpisy, przyciski udostępniania w social media, możliwość przyklejenia menu czy bloków, slajdery, galerie zdjęć, skrypt typu lightbox do przeglądania zdjęć, player wideo czy miejsca reklamowe.

Plus wsparcie dla wybranych modułów jak Superfish, mega menu, wspomniane na początku wsparcie dla modułu komercyjnego Commerce czy dystrybucji Thunder. W przypadku modułu Commerce nie tylko mamy wsparcie w postaci dostosowanego wyglądu stron sprzedażowych ale i mamy wkomponowany w memu rozwijany blok sklepu z popularnymi produktami.

Jest wsparcie dla wielojęzyczności, jest też optymalizacja SEO czy szybkości działania motywu ale tym szczycą się prawie wszyscy autorzy motywów 😉

EM – Blog & Magazine Drupal Theme

📣 Obserwuj nas na Facebooku!

Dodaj komentarz