w

Deweloperska licencja na Monstroid2 i różne rozszerzenia do niego za $79

Czytaliście Państwo o odnowionej wersji Monstroid2 na blogu,ale nie miałyście okazji go zakupić? A jeśli nie, to na pewno musicie bliżej zapoznać się z tym flagowcem ze stajni TemplateMonster. Ten wielefunkcjonalny motyw zawiera szereg gotowych projektów stron, mnóstwo rozszerzeń i opcje do realizacji dowolnego typu stron internetowych. Oprócz tego templatka zawiera Elementor i rozbudowane rozszerzenia do niego od zespołu ZEMEZ. Motyw także jest całkiem kompatybilny z cudzymi rozszerzenia, co pozwala Państwu szybko wzbogacić go brakującymi opcjami. I najważniejsze! Bazowy Monstroid ładuje się za 1,2 sekundy. Dzięki temu Pańska strona będzie miała dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Jeśli planujecie Państwo zakupić ten motyw, najlepiej poczekać odpowiednich akcji. Wtedy możecie oszczędzić koszty na dodatkową promocje strony oraz hosting. Ale mamy dla Państwa jeszcze jedną świetną propozycje. Od 10 do 14 grudnia na stronie TemplateMonster dostępny jest nowy bundle, który zawiera Monstroid2 na pokładzie…i nie tylko. Przy zamówieniu paczki dostaniecie:

  1. Licencje deweloperską dla Monstroid2. To pozwala używać podany motyw do tworzenia 5 stron na 5 różnych domenach.
  2. Wszystkie dostępne wtyczki Jet dla Elementora. Za ich pomocą możecie Państwo znaczniej rozszerzyć funkcjonalność wizualnego kreatora stron. Do Państwa użytku będą dostępne różne elementy, co pozwoli tworzyć unikatowe projekty stron szybciej.
  3. 60 tematycznych szablonów dla Elementora. Dzięki nim możecie Państwo szybko zmienić wygląd stron witryny i dodawać ciekawe możliwości dla strony internetowej.

Zapoznać się z szczegółami paczki oraz zamówić ją można na stronie:  https://www.templatemonster.com/pl/bundles-75366.html

Nie przegapcie możliwości dostać świetnie zestawienie dotworzenia profesjonalnych stron tylko za $79, gdy łączna wartość wszystkich produktów wynosi $659.

Napisane przez Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 7 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem stron www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0

Magic i TM WooCommerce Compare & Wishlist – lista życzeń i porównywanie produktów

Zniżka na bestsellery 2018

Zniżka 35% na bestsellery od TemplateMonster