w

Darmowe motywy dla WordPress od Template Monster

Jeśli śledzicie Państwo wpisy na DropDire, to mogliście zauważyć, że od czasu od czasu pojawiają się wpisy o zniżkach i akcjach od TemplateMonster – jednego z największych producentów gotowych szablonów na świecie. Ale czy tylko płatne templatki dostępne są w ofercie tej firmy? Nie, nie tylko. Już pisaliśmy na temat darmowych motywów dla WordPress i szablonów dla Drupal. A kilka miesiący temu przedstawiliśmy Państwu przegląd pierwszej bezpłatnej templatki producenta rozpowszechnianej na licencji GPL.

Dzisiaj przedstawimy Państwu kilka nowych motywów dla WordPress od TemplateMonster. Są stworzone w oparciu o Cherry Framework – darmowe funkcjonalne rozwiązanie, które jest stosowane w motywach producenta. Jeśli czytaliście Państwo nasz cykl artykułów o Monstroid, to na pewno macie ogólną wizję o jego możliwościach.

Poniższe motywy są w pełni responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Oprócz tego wspierają popularne wtyczki dla WordPress, dzięki czemu możecie Państwo śmiało korzystać z ulubionych rozwiązań pod czas tworzenia strony internetowej. I na sam koniec, każda paczka z motywem zawiera pliki PSD i dokumentację. To znacznie upraszcza dopasowanie projektu motywu do własnych potrzeb.

Motyw Stone

Motyw Stone został zaprojektowany do tworzenia stron firmowych, dlatego zawiera szereg profesjonalnych opcji. Jego funkcjonalność została realizowana dzięki użyciu możliwości Cherry Framework wersji 4.0. W rezultacie motyw zawiera 12 wtyczek Cherry i 100+ dodatkowych opcji.

Sam projekt motywu związany z wyposażeniem wnętrz, dlatego będzie idealnie pasować do tworzenia stron w tym temacie. Ale jak pisaliśmy powyżej, on zawiera pliki PSD, co pozwala wam zmodyfikować wygląd strony nie do poznania. Templatka również wspiera technologie Retina i fonty webowe Google.

54846-original

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS: 4.4.x
Kompatybilny z WordPress: 4.2.x-4.6.x
Cherry Framework wersja: 4.0
Bootstrap: 3.3.5
Animacja: HTML plus JS, Parallax
Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Social Options, Tabs, Tag Cloud, Tooltips, MegaMenu
Język: Angielski
DEMO – http://www.templatemonster.com/pl/demo/54846.html
Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-54846.html

Motyw Cherry Framework

Jak wypływa z nazwy templatki jest to motyw za pomocą którego można zainstalować Cherry Framework 4.0. Taki trik wypływa z założenia tego frameworku, który zbudowany w oparciu o motyw potomny. A jego funkcjonalność została realizowana dzięki dodaniu różnych wtyczek i widgetów.

Projekt motywu ma uniwersalną strukturę, gdzie tylko obrazki związane z tematem podróży. Dzięki temu nie ma żadnego problemu zamienić i przebudować wygląd templatki pod potrzeby strony. Także na stronie głównej znajduje się dużo elementów graficznych dla prezentacji frameworku. Jednak ich można odłączyć w panelu administracyjnym systemu. No i na sam koniec należy dodać, że motyw jest dynamiczny, a jego efekty animacyjne realizowane dzięki połączeniu możliwości HTML, JS i Parallax.

54803-original

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS: 4.4.x
Kompatybilny z WordPress: 4.2.x-4.6.x
Cherry Framework wersja: 4.0
Bootstrap: 3.3.5
Animacja: HTML plus JS, Parallax
Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Calendar, Categories Accordion, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Social Options, Tabs, Tag Cloud, Tooltips
Język: Angielski
DEMO – http://www.templatemonster.com/pl/demo/54803.html
Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-54803.html

Motyw Modi

Motyw Modi zbudowany w oparciu o starszą wersję frameworku – 3.1.5, jednak nie przeszkadza używać go do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Do środku templatki zostały dodane wtyczki i widgety Cherry, co rozszerza jej funkcjonalność.

Temat motywu jest związany z dekoracją wnętrz, ale to nie przeszkadza używać go do innych celów biznesowych. Na stronie głównej znajduje się cała niezbędna informacja o firmie i usługach, co pozwala odwiedzającym zapoznać się z ofertą bez przeglądu podstron. Oprócz tego za pomocą formularza kontaktowego można szybko napisać do menadżera i zamówić odpowiednią usługę.

53309-original

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS: 4.3.x
Kompatybilny z WordPress: 4.2.x-4.6.x
Cherry Framework wersja: 3.1.5
Bootstrap: 2.3.1
Animacja: HTML plus JS, Parallax, Background video, Lazy Load effect
Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Social Options, Tabs, Tag Cloud, Tooltips
Język: Angielski
DEMO – http://www.templatemonster.com/pl/demo/53309.html
Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-53309.html