Drupal

Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek w TemplateMonster

Pinterest LinkedIn Tumblr

Do Czarnego piątku zostało jeszcze kilka dni, jednak dużo serwisów już dziś włączyło zniżki na swoje produkty i usługi. Dlatego macie cudowną możliwość wcześniej zapoznać się z propozycjami i wybrać najbardziej interesujące z nich jeszcze do 24 listopada. 🙂 Tylko pamiętajcie, że ofert jest sporo, a czas ich ważności jest krótki. A więc musicie szybko decydować, aby otrzymać największą zniżkę. 🙂

Jeśli poszukujecie Państwo rozwiązania do tworzenia nowej strony oraz planujecie odnowić projekt już istniejącej, nie przegapcie oferty od TemplateMonster.  Z okazji Czarnego piątku i Cybernetycznego poniedziałku zniżka na wszystkie produkty na stronie serwisu będzie wynosiła 50%. Akcja trwa od  23. do 30. listopada, dlatego macie Państwo cały tydzień aby lepiej zapoznać się z szablonami i wybrać najbardziej pasujący dla Waszego projektu. Tym bardziej, że od sierpnia tego roku liczba i asortyment produktów znaczniej się rozszerzył. Jest to związane z oficjalnym startem marketplace.

Należy także dodać, że od 13 listopada kupując produkty na stronie serwisu będziecie automatycznie uczestniczyć w Programie lojalnościowym i dostawać bonusy za każdy produkt. Minimalny procent wzrostu kosztów wynosi 3% i może zwiększyć się do 30% w zależności od rankingu konta. Otrzymane bonusy będą aktywne w ciągu roku i ich można stosować do zakupu innych produktów na stronie TemplateMonster. Więcej informacji o programie lojalnościowym możecie znaleźć Państwo w poprzednim artykule na naszym blogu.

Zapoznać się z ofertą TemplateMonster można na stronie: http://templatemonster.com/pl/.

📣 Obserwuj nas na Facebooku!