in

[Chrome / Firefox] Szybkie wstawianie Emoji do dowolnego formularza

Często korzystasz z ikonek emoji? Korzystając z przeglądarki Chrome, Chromium lub Firefox możesz przyspieszyć wstawianie wybranych ikonek do dowolnego formularza za sprawą dodatkowego rozszerzenia.

Wraz z zainstalowaniem rozszerzenia po kliknięciu na pasku przeglądarki przycisku rozszerzenia wyświetla nam się okienko z listą wszystkich dostępnych emoji, listą ostatnio używanych ikonek, polem wyszukania oraz zakładkami umożliwiającymi przeglądanie emotek wedle kategorii. Nie zabrakło poprawności politycznej w postaci możliwości wybrania tonacji skóry emotek.

Aby wstawić wybrane emoji wystarczy kliknąć na nie i zostanie wstawione tam, gdzie wcześniej znajdował się kursor pisania.

Wraz z kliknięciem dane emoji jest kopiowane automatycznie do schowka, więc jeżeli w danym polu formularza emotka nie zostanie wstawiona, wystarczy skorzystać z kombinacji klawiszy wklejania.

Emoji Keyboard by EmojiOne – przeglądarka Chrome/Chromium

Emoji Keyboard by EmojiOne – przeglądarka Firefox

====

Korzystasz z innej przeglądarki lub tylko niezbędne rozszerzenia instalujesz? Możesz skorzystać z webowego odpowiednika takiego rozszerzenia, strona EmojiCopy to prawie to samo – https://www.emojicopy.com.

====

Rozszerzenia i strona EmojiCopy korzystają z pakietu EmojiOne, nie wszędzie wyświetlane są dokładnie takie same emoji.

Dodaj komentarz

Lightbox z funkcją Facebook Comments

TechMag – nieprzytłaczający funkcjonalnościami motyw magazynowy