w ,

Bundle z instrumentami do szybkiego tworzenia strony od TemplateMonster

Jeśli korzystacie Państwo z popularnych zagranicznych serwisów oferujących zdjęcia komercyjne, fonty i inne elementy graficzne, na pewno spotykaliście z słowem „bundle”. Bundle to, z języka angielskiego pakiet, a ściślej – „zawiniątko”, czyli plik kilku elementów, które stanowią niewielki zbiór (zgodnie z definicją na stronie bundle.com.pl). W języku marketingowo handlowym bundle to pakiet produktów lub usług, które kupowane w zestawie powinny być tańsze niż każdy z elementów kupowany oddzielnie. W rezultacie przy zakupie takiej paczki dóbr dostajecie Państwo sporą zniżkę.

Czym jest bundle od TemplateMonster? Jest to także zbiór produktów i usług, które pomogą developerom, projektantom oraz studio webowym szybko realizować strony internetowe bez stosowania dodatkowych rozwiązań. Do paczki włączone są:

  • 8 topowych szablonów z niezbędnymi plikami PSD;
  • 3 najbardziej popularne wtyczki dla WordPress;
  • 3 ciekawe oferty od serwisów;
  • 3 UI Kits (Web + Mobile Apps) dla Photoshop i Sketch;
  • 2 duże zestawy ikon (1200+ elementów);
  • 1 topowy Mockup Bundle (iPhone X, laptopy, inne urządzenia od Apple Inc. );
  • Mnóstwo przydatnych materiałów graficznych i ilustracyjnych do Państwa projektów;
  • Paczka szablonów do popularnych mediów społecznościowych;
  • Banery reklamowe spełniające wymagania Google;
  • Ilustracje zimowe i wakacyjne.

Jaka jest cena tego budle? Póki jest to tajemnica. 🙂 Ale możemy powiedzieć na pewno, że będziecie mogli oszczędzić więcej od $3000. Tyle kosztowałyby pojedyncze produkty z tej paczki. Przy tym cena każdego produktu w bundle wynosi poniżej 2% od ich pierwotnej wartości.

Kiedy można kupić bundle? Pierwszy promocyjny bundle od TemplateMonster będzie dostępny od 11 do 15 grudnia.

Gdzie można zapoznać się z budle? Użytkownicy mogą zostawić swój e-mail na stronie promocyjnej, aby pierwszymi otrzymać informację o początku sprzedaży bundle na stronie marketplace. Wtedy doznacie się Państwo o zestawie paczki.

Jeszcze raz prosimy zwrócić Państwa uwagę, że podany bundle będzie dostępny tylko 5 dni. Gdy zainteresowaliście nim, nie przegapcie świetnej możliwości zaoszczędzić koszty i otrzymać całą paczkę różnych produktów. Za ich pomocą będziecie mogli tworzyć różne typy stron w zależności od własnych potrzeb oraz zamówień klientów. I co jest najważniejsze, korzystać z tych rozwiązań można wielokrotnie.

Napisane przez Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 7 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem stron www.

Komentarze

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Czarny piątek 2017 TemplateMonster

Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek w TemplateMonster

Lightbox z funkcją Facebook Comments