WordPress

Black Friday w TemplateMonster. Zniżka 50% na wszystko!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Czarny Piątek i Cybernetyczny Poniedziałek staje coraz popularniejszy w Polsce. Liczba polskich e-sklepów i różnych serwisów internetowych oferujących zniżki na przedostatni piątek listopada staje coraz większa z roku do roku. I nic w tym nie ma dziwnego. Czarny Piątek stał się jednym z najbardziej aktywnych dni zakupowych w roku. Już nie tylko w USA, ale praktycznie na całym świecie, również w Polsce.

Zgodnie z danymi statystycznymi od serwisu Picodi (oferuje zniżki i rabaty dla klientów) w 2017 r. przeciętny Polak wydał 413 zł w Black Friday. W tym roku podana cyfra zrośnie, również jak i liczba ofert. Dlatego macie Państwo cudowny czas na znalezienie najbardziej atrakcyjnej propozycji i przygotowanie prezentów na Święta.

TemplateMonster również dołączył się do szaleństwa wokół Czarnego Piątku i Cybernetycznego Poniedziałku. W ramach tegorocznej akcji zniżka na wszystkie produkty ze strony marketplace wynosi 50%. Promocja dotyczy ponad 20 tyś. różnych rozwiązań pozwalających zbudować stronę www. To są szablony dla popularnych CMSów, gotowy szablon HTML, wtyczki i moduły dla systemów, dodatki dla Elementora, elementy graficzne, prezentacji itd.

Zniżka jest dostępna od 22 do 29 listopada i dotyczy dowolnej liczby zakupionych produktów na stronie TemplateMonster. Dlatego nie przegapcie możliwości zbudować witrynę oraz odnowić projekt już istniejącej strony z dużym rabatem.

Zapoznać się z produktami można na stronie: https://templatemonster.com/pl/

📣 Obserwuj nas na Facebooku!