in

Automattic w tym roku planuje zatrudnić 60 osób – nie zwlekaj, aplikuj!

 

W minionym 2012 roku firma Automattic stojąca za platformą WordPress.com oraz odpowiadająca za rozwój WordPressa w wersji „zrób to sam” zatrudniła łącznie 48 osób, 19 osób na stanowiska programistów/administratorów serwera, 14 osób jako Happiness Engineers – osoby udzielające się na supporcie, 6 do tworzenia skórek, 8 do biznesowych usług (http://vip.wordpress.com) i 2 do zespołu redakcyjnego.

W tym roku Automattic planuje zatrudnić 60 osób, a więc jeżeli ktoś z was widziałby się jako Automattikon(?) i oczywiście spełnia określone wymagania w zależności od stanowiska nie ma co zwlekać, warto spróbować. Szczególnie, że miejsce zamieszkania nie gra roli, pracujemy tam gdzie chcemy i gdzie nam wygodniej 😉

Stanowiska i odesłania, gdzie można zapoznać danym stanowiskiem (głównie wymagania):

  • Code Wrangler – http://automattic.com/work-with-us/code-wrangler/
  • Community Handyman – http://automattic.com/work-with-us/community-handyman/
  • Designer – http://automattic.com/jobs/designer/
  • Growth Engineer – http://automattic.com/work-with-us/growth-engineer/
  • Happiness Engineer – http://automattic.com/work-with-us/happiness-engineer/
  • Mobile Developer – http://automattic.com/work-with-us/mobile-developer/
  • Human Resources & Finance Assistant – http://automattic.com/work-with-us/hr-finance-assistant/
  • Story Wrangler – http://automattic.com/work-with-us/story-wrangler/
  • Systems Developer – http://automattic.com/work-with-us/systems-developer/
  • Systems Wrangler – http://automattic.com/work-with-us/systems-wrangler/
  • Theme Wrangler – http://automattic.com/work-with-us/theme-wrangler/

Autor: Przemysław Matras

Zafascynowany możliwościami jakie zapewnia niebieska kropla jak i zafascynowany rozwojem WordPress'a w kolejnych wersjach. Nałogowy słuchacz muzyki gatunku EBM i industrial.

Komentarze

Dodaj komentarz

Loading…

0

WP Fill Me – przykładowa treść dla Twojego WordPressa

iThemes świętuje 5 lat i rozdaje roczne członkostwa