w

5 darmowych motywów WordPress 2019 r.

W ciągu ostatniego roku na stronię TemplateMonster pojawiło się sporo nowych i ciekawych motywów dla WordPress, w tym dla darmowego użytku. Jeśli do tego czasu nie słyszeliście o nich, na pewno będziecie miło zaskoczeni. Tamte produkty nie tylko mają stylowe projekty, lecz także posiadają bazowe funkcje, które pomogą zbudować nowoczesne strony www. Oprócz tego darmowe templatki rozpowszechniają się na licencji GPL. Dlatego możecie ich śmiało stosować do realizacji stron komercyjnych.

Jeśli właśnie potrzebujecie Państwo dobrego darmowego motywu dla WordPress, poniższe templatki będę ciekawe dla Was. Do tej listy wybraliśmy bezpłatne wersji bestsellerów ze strony TemplateMonster. Od swoich starszych „braci” one odróżniają się mniejszym wyborem opcji zarządzania wyglądem i dostępnymi dodatkami. Jednak możecie rozszerzyć możliwości templatek za pomocą popularnych wtyczek dla WordPress. Wszystkie motyw są kompatybilne z nimi. Oprócz tego one posiadają wizualny kreator stron Elementor, który pozwoli tworzyć własne projekty strony w trybie wizualnym.

Do innych przewag podanych motywów można odnieść responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strona będzie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych internautów. Motywy także mają poprawny kod, który został optymalizowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

W paczce z templatką znajduje się podstawowa dokumentacja. W niej umieszczone są informacji o instalacji motywu i dostępnych możliwości. Jednak, niestety, darmowe templatki nie są wspierane przez specjalistów marketplace. Podana usługa jest dostępna tylko dla płatnych produktów TemplateMonster.

Worky Lite

Ten motyw idealnie przyda się do tworzenia strony dla biura architektury planowania przestrzennego. Jednak możecie go Państwo łatwo dostosować do innych tematów niszowych. Pomogą w tym rozbudowane opcje zarządzania wygładem i uniwersalny projekt templatki. Także warto wydzielić ciekawe widgety, które pomogą dodać różne typy zawartości na stronę domową.

Podany motyw zawiera rozwijane menu, galerię, mediatekę, formularz kontaktowy i opcje mediów społecznościowych. Dodatkowo możecie Państwo skorzystać z darmowej wersji Elementora. Ten kreator pozwoli Państwu szybko tworzyć podstrony i zarządzać obecnymi stronami zgodnie z metodą „Przyciągnij i Upuść”.  Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

5 darmowych motywów WordPress 2019 r.

Pobrać | Demo

24.Storycle Lite

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć nowoczesny blog personalny oraz rozbudowany portal informacyjny. Projekt templatki został wykonany w jasnych kolorach i zawiera duże obrazki i typografie. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na artykułach. Do innych przewag projektu można odnieść proste efekty animacyjne i wygodne opcje nawigacji.

Motyw 24.Storycle Lite zawiera kluczowe wtyczki i widgety, które pomogą zbudować blog. Do użytku Państwa dostępne są Elementor, rozwijane menu, mediateka, opcje mediów społecznościowych i różne widgety. Templatka także wspiera WPML, Yoast SEO, Mail Chimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Ona jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

5 darmowych motywów WordPress 2019 r.

Pobr | Demo

BuildWall Lite

Jeszcze jeden ciekawy motyw do realizacji strony w tematyce budowlanej. Jego projekt został wykonany w charakterystycznych dla tej branży biało-żółtych kolorach. Także warto wydzielić duże obrazki tematyczne, które przyciągają uwagę odwiedzających do odpowiednich sekcji strony domowej. A jeśli wyniknie potrzeba zmienić kolory układów strony, możecie skorzystać z wygodnych opcji personalizacji.

Do tego motywu zostały dodane Elementor, rozwijane menu, galeria, licznik umiejętności o opcje mediów społecznościowych. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć możliwości templatki, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dostępnych na stronie wordpress.org. Motyw także ma poprawny kod, który optymalizowany pod kątem SEO.

5 darmowych motywów WordPress 2019 r.

Pobrać | Demo

JohnnyGo Lite

Prowadzicie firmę oferującą różne usługi domowe? Za pomocą tego motywu możecie powiedzieć o nich w Sieci. Motyw ma ciekawy projekt strony domowej, która zostanie wizytówką dla Waszego biznesu. Na tej stronie umieszczone są różne sekcje z informacjami o przedsiębiorstwie i oferowanych usługach. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko zapoznać się z działaniem firmy i zgłosić o kontakt.

Templatka posiada kluczowe funkcje dla tworzenia strony biznesowej. Możecie Państwo skorzystać z rozwijanego menu, mediateki, opcji mediów społecznościowych i różnych widgetów tematycznych. Templatka także posiada Elementor i wspiera WMPL, Ecwid, Yoast SEO oraz Mail Chimp. Ona jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami www.

5 darmowych motywów WordPress 2019 r.

Pobrać | Demo

Imperion Free

Imperion to świetne rozwiązanie do tworzenia strony biznesowej. Templatka ma elegancki projekt, który został wykonany w szarych kolorach. W elementach graficznych i przyciskach nawigacyjnych także jest stosowana niebieska barwa. Dzięki temu one wyróżniają się na tle innej zawartości. Oprócz tego schematy kolorów można łatwo zmienić w opcjach zarządzania wyglądem.

Motyw zawiera Elementor, rozwijane menu, galerię, licznik umiejętności i inne widgety. Dodatkowo możecie zainstalować popularne wtyczki dla WordPress. Strona na pewno się nie „posypię”. Templatka także ma poprawny kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

5 darmowych motywów WordPress 2019 r.

Pobrać | Demo