w

#2yearschallenge dla motywu WooStroid2

Obecnie w Internecie jest bardzo popularny flashe mob #10yearschallenge, który ma na celu pokazać jak się zmieniliśmy. Postanowiliśmy też wziąć udział w nim i pokazać nadchodzące zmiany w motywie flagowym dla WooCommerce ze stajni TemplateMonster. Chodzi o WooStroid2, który przeszedł na zmianę pierwszej edycji tego produktu. O pirwszym WooStroid pisaliśmy ponad 2 lata temu na naszej stronie, dlatego nazwijmy nasze dzisiejsze porównanie #2yearschallenge. 🙂

Jeśli już korzystaliście Państwo z WooStroid oraz poszukujecie ciekawy motyw do tworzenia sklepu internetowego poniższe informacje na pewno będą ciekawe dla Ciebie. Więc co się zmieniło w WooStroid a WooStroid2 za 2 lata?

Woostroid Woostroid2
Czy ten motyw jest kompatybilny z WordPress 5.0?
NieTak
Czy instalacja motywu odbywa się automatycznie?
Tak, za pomocą wtyczki Woostroid Theme Wizard.Tak, za pomocą wtyczki Woostroid Theme Wizard.
Ile projektów stron posiada templatka do użycia?
10 motywów potomnych i różne warianty podstron, układów nagłówku i stopki.15 układów dla strony domowej oraz szereg różnych wariantów podstron, różne układny dla nagłówku i stopki. Oprócz tego twórcy zapowiadają co tydzień dodawać nowy układ.
Jaki framework jest stosowany w  templatki?
Cherry Framework 5.1, który jest dostępny do pobrania na stronie producenta.Zmodyfikowana i uproszczona wersja Cherry Framework, które nie jest dostępny publicznie.
Jakie rozszerzenia zawiera templatka?
Wszystkie wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5, TM WooCommerce Package, WooCommerce Social Media Share Buttons, WooCommerce Currency Switcher oraz WooCommerce Vendors .Wtyczki Jet dla Elementora: JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTricks, JetTabs, JetPopup, JetParallax, JetBlocks, JetWoobuilder, JetSmartFilters, JetProductGallery oraz JetCompareWishlist.
Czy ten motyw wspiera Gutenberg?
NieTak
Czy posiada motyw własny wizualny kreator osobny?
Tak, Page Builder.Tak, Elementor Page Builder. Standardowa wersja.
Jaka jest licencja do użytku?
GPL, można używać do tworzenia dowolnej liczby stron www.Licencja do jednorazowego użytku, można stosować na jednej domenie.
Czy dostępne są w paczce obrazki do komercyjnego użytku?
TakTak
Jaka jest cena motywu?
$135$135

Mamy dla Państwa jeszcze jedną świetną nowość! W ramach aktualizacji WooStroid2 na stronie TemlateMonster działa zniżka. Od 28 stycznia do 4 lutego ten motyw będzie kosztował o 30% taniej. Dzięki temu możecie oszczędzić do $40!

Więcej informacji o motywie można znaleźć na stronie produktu: https://www.templatemonster.com/pl/szablony-woocommerce/woostroid.html